אודות טוטאל - TOTAL

במהלך החיים מלמדים אותנו המון דברים, אך נדמה שיש נקודה אחת מרכזית בחיים של כולנו שאף אחד לא באמת מלמד אותנו – איך לנהל את הכסף שלנו בצורה שתניב לנו רווחים.
כרבע ממשקי הבית בישראל חיים במצב של משיכת יתר, מינוס בחשבון הבנק, באופן תמידי (לפחות 10 חודשים בשנה). לעומת זאת, כ30% ממשקי הבית בישראל הצהירו שיש להם תוכנית חיסכון שאליה הם מפקידים כסף בחשבון. האם החסכונות או המינוס שלכם הם נגזרת של ההכנסה שלכם, או שמא של ההתנהלות שלכם? כנראה שאין כאן תשובה חד משמעית. מה שבוודאות אפשר לראות זה שמשפחות שלמדו לנהל את הכסף שלהן, שינו את חייהן מהקצה אל הקצה.
הסיבה האמיתית להקמת טוטאל היא שינוי דרכי החשיבה של משק הבית הישראלי הממוצע. הגיע הזמן להבין – הכסף שלנו שווה כסף, הכסף שלנו יכול להגדיל את ההון שלנו בצורה משמעותית אם רק ננהל אותו ולא נתנהל לפיו. החברה הוקמה על ידי שני כלכלנים יוצאי המערכת הבנקאית, אשר ראו מקרוב כיצד התנהלות נכונה של משקי בית והשקעות נבונות יכולים להזניק משפחות קדימה ולהביאן לחופש כלכלי אמיתי, ומאידך התנהלות לא נכונה (גם עם הכנסות גבוהות מאוד!) עלולה להביא למצבים מהם קשה מאוד להתאושש. בואו לנהל את הכסף שלכם בתבונה.
למה אני פה?
בעבר, לפני שפניתי ללימודי כלכלה, אני יכול לומר שההתנהלות הפיננסית שלי באופן אישי הייתה לא טובה, חרף העובדה שתמיד הייתי 'איש של מספרים'. הבעיה הכי גדולה הייתה שלא ידעתי שאני לא מתנהל טוב. אחרי שלמדתי כלכלה והבנתי את משמעות התכנון הפיננסי וחשיבותו, צורת החשיבה שלי השתנתה לחלוטין, והחיים שלי עברו מהפך מדהים. אני חושב שמי שלא עושה תכנון פיננסי עושה קודם כל עוול לעצמו.
במה אני מאמין?
תכנון פיננסי מלווה אותנו כל החיים, בכל החלטה שאנחנו מקבלים, בכל תחומי החיים. זה לא "זבנג וגמרנו".
אלעד מוטאי
נשוי לחלי, אבא לניתאי, בניה, ארבל ונבו המקסימים.
כלכלן ומתכנן פיננסי, מומחה בגיוס אשראי והשקעות.
שותף מייסד בחברת TOTAL.
אוריאל שוורץ
נשוי לחן, אבא לטליה, ישי ולביא המתוקים.
כלכלן ומתכנן פיננסי, מומחה במימון וניהול תזרים מזומנים.
שותף מייסד בחברת TOTAL.
למה אני פה?
במהלך השנים, ראיתי את הפער הגדול שיש בציבור בכל נושא ניהול הכספים האישי שלהם. ראיתי אנשים שבגלל התנהלות שגויה פספסו הזדמנויות משנות חיים, ומנגד כאלה שהשכילו לעשות את הפעולות הנדרשות וגרפו את כל הקופה. העולם הפיננסי עשיר במושגים ובמציאות שמשתנה כל הזמן, ולרוב האנשים אין את היכולת לעקוב באופן רציף אחרי כל השינויים ולעשות את ההתאמות הנדרשות כדי להרוויח כסף ובשביל זה אני כאן.
במה אני מאמין?
תכנון פיננסי הכרחי לכל אדם, בכל שלב בחיים, וניתן להגיע לתוצאות טובות ללא קשר לרמת ההכנסה.

בדיקה פיננסית ב99 שקלים בלבד!!

בסיום הבדיקה תתקבל התמונה הפיננסית המלאה שלכם, ובהתאם אליה נחליט יחד אילו שינויים הכרחיים עבורכם על מנת לחסוך לכם עשרות-מאות אלפי שקלים!